mapagminy  dlug_publiczny  cyfrowy_urzad  ISO  iso9001

Dzień Edukacji Narodowej 13.10.2017r.

WIĘKSZY ROZMIAR (KLIK)

 

Jesienne Targi w Szepietowie 02.10.2017

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie i Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku oraz Nadleśnictwo Rudka pragnie zaprosić wszystkich mieszkańców gminy na Jesienne Targi Ogrodnicze „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” i Targi Leśne „Las i My”, które odbędą się 7-8 października w Szepietowie. Jest to niebywała okazja dla wszystkich miłośników ogrodnictwa, do zapoznania się z nowymi trendami w branży, lub też zrobienia zakupów na kończący się sezon. Jak co roku oprócz możliwości zapoznania się z ofertą handlowa wystawców, można będzie poszerzyć swoją wiedzę dzięki poradom udzielanym przez sprzedawców. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zorganizował wykłady na różne tematy związane z szeroko pojętym ogrodnictwem. Poza tym wszyscy uczestnicy będą mieli do dyspozycji mnóstwo dodatkowych atrakcji.Zostaną rozstrzygnięte konkursy, będzie można śledzić występy zespołów ludowych oraz zaopatrzyć się w produkty regionalne i ekologiczne.

Leśnicy również zapewnią przyjemne i efektywne spędzenie czasu. Oprócz wykładów na tematy leśne, będzie wiele atrakcji, między innymi pokazy pracy maszyn wielooperacyjnych, pokazy sokolnictwa, a dla interesujących się kulinariami - potrawy z dziczyzny przygotuje Grzegorz Russak.

7-8 października zapraszamy do Szepietowa - naprawdę warto.

PROGRAM TARGÓW

Jesienne Targi Ogrodnicze „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” i Targi Leśne „Las i My”
 

Złóż wniosek o dowód osobisty przez Internet – skorzystaj z Cyfrowego Urzędu Wrót Podlasia 02.10.2017

 

Informacja o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej 27.09.2017

PGE Dystrybucja S.A. informuje, że dnia 05 października  2017r. od godziny 8:00  do godziny 15:00 w Monkiniach  planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej.

Szczegółowe informacje (klik)

 

Sprzedajesz auto? Przekazujesz je komuś w darowiźnie? – zgłoś to właściwemu urzędowi przez Internet 12.09.2017


SZCZEGÓŁY (KLIK)

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 58