Ogłoszenie o naborze dzieci 3-4 letnich zamieszkałych na terenie
Gminy Nowinka do udziału w projekcie Akademia Przedszkolaka
na rok szkolny 2012/2013

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Olszance  ogłasza nabór dzieci 3-4 letnich zamieszkałych na terenie Gminy Nowina do udziału w projekcie „AKADEMIA PREDSZKOLAKA” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki , Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Poddzialanie 9.1.1 Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Dokumenty do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIOWA

REGULAMIN REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2012/2013

Galeria zdjęć z życia przedszkolaków

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w dniach 2-9.08.2013r. na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie jest prezentowana wystawa pt. „Fundusze unijne z ludzką twarzą”, gdzie mogą Państwo obejrzeć prezentację naszego projektu „Akademia Przedszkolaka”.

Prezentacja projektu

Rok szkolny 2012 - 2013

Rok szkolny 2011 - 2012

W związku z powyższym zainteresowanych prosimy o zapoznanie się