Samorząd Województwa Podlaskiego zaprasza do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie kulinarnym

pn. „Tradycyjny stół wigilijny”,

skierowanym do grup formalnych i nieformalnych (np. Kół Gospodyń Wiejskich, stowarzyszeń)

działających na obszarach wiejskich województwa podlaskiego, pragnących zaprezentować tradycyjne kulinarne potrawy wigilijne.

Zadaniem uczestników będzie przedstawienie potraw do oceny komisji w dniu 6 grudnia 2017 r. o godz. 9.00 w Restauracji „Alumnat” w Tykocinie. ul. Poświętna 1.

Zgłoszenia do udziału w konkursie można składać  do 17 listopada 2017r. (Karta zgłoszeniowa poniżej)

Więcej informacji organizacyjnych pod kontaktem tel. (85) 665 42 16 z Panią Anną Kuczyńską- pracownikiem Referatu Regionalnej Polityki Rolnej i Nadzoru UMWP

DO POBRANIA:

Regulamin uczestnictwa